Evde > Haberler > Şirket Haberleri Hakkında Bileşen İncelemesi: SMA-50JRG Sonlandırma Yükü
Etkinlikler
Bizimle İletişim
Şimdi iletişime geçin
Bileşen İncelemesi: SMA-50JRG Sonlandırma Yükü
Şirketle ilgili en son haberler Bileşen İncelemesi: SMA-50JRG Sonlandırma Yükü
RF ve Mikrodalga Uygulamaları için Hassas Sinyal Kontrolü
Mühendisler Neden SMA-50JRG'ye Güvenir?
  • Geniş frekans kapsamı: DC - 18 GHz
    Çoğu yaygın RF ve mikrodalga test senaryosu için uygundur.
  • Düşük VSWR (≤ 1.2)
    Minimum sinyal yansıması ve yüksek ölçüm doğruluğu sağlar.
  • Standart 50 Ω empedans, 1 W güç kullanımı